Новини
Новини світу
За кордоном

Шведський бойовий медик Нільс вийшов на демонстрацію на підтримку України

Він був волонтером в Україні більше восьми місяців, навчаючи інших і працюючи на передовій.

Шведський бойовий медик Нільс вийшов на демонстрацію на підтримку України - зображення
Фото: Olha Androsova та Natalia Volvach. Джерело: Nordic Ukraine Forum

Світ продовжує підтримувати Україну. В різних містах по всій планеті на демонстраціях до українців долучаються мешканців інших країн.

Так днями в Стокгольмі до демонстрації приєднався ветеран війни в Україні, бойовий медик Нільс. Про це повідомили на Facebook-сторінці Nordic Ukraine Forum.

Нільс був волонтером в Україні більше 8 місяців, навчаючи інших і працюючи на передовій, у найгарячіших точках, таких як Сіверодонецьк, Лисичанськ та Бахмут. На жаль, він був важко поранений у Бахмуті, через що був змушений евакуюватися до Швеції. І навіть сьогодні, перебуваючи в інвалідному візку, він продовжує боротися за Україну.

Шведський бойовий медик Нільс вийшов на демонстрацію на підтримку України - зображення
Фото: Olha Androsova та Natalia Volvach. Джерело: Nordic Ukraine Forum

"Хочемо від імені всіх українців висловити щиру подяку Нільсу за службу, за все, що він зробив і продовжує робити для вільної та незалежної України!", –

Nordic Ukraine Forum

До слова, наразі Нільс – Team lead в організації під назвою Міжнародний медичний корпус Швеції International Medical Corps Sweden, яка координує парамедиків-добровольців.

Нагадаємо, станом на 6 лютого ще понад 800 окупантів відправились на той світ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.