Україна
Події

Бойовики на сході обстріляли Попасну: сотні будинків без води

Без водопостачання залишились 3 312 абонентів.

Бойовики на сході обстріляли Попасну: сотні будинків без води - зображення

Як повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ, під час обстрілів з боку окупантів було пошкоджено електропостачання водонапірної станції  у місті  Золоте-3.

Наразі місцеве енергозабезпечуюче підприємство, через напруженість ситуації, не має змоги оперативно розпочати ремонтні роботи. Тож подача води на центральну частину міста Попасна, Сєвєродонецького району тимчасово здійснюватися не буде – понад 3,3 тисячі жителів залишились без води.

Без водопостачання, зокрема, місцева школа-гімназія, дитячий садок, поліклініка та інші об’єкти соціальної інфраструктури.

В МВС додали, що усі вони оснащені місткостями для води на 2-4 тони, на території деяких з них знаходяться діючі свердловини.

Нагадаємо, впродовж минулої доби з боку ворожих збройних формувань на Донбасі зафіксовано 84 порушення, 64 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.