Новини
Боярка

Боярській каналізації без тарасівських фекалій – ну ніяк


Тарасівські фекалії зливатимуть в боярську каналізацію – таке рішення сесії під "щасливим" номером 13 - про надання дозволу ТОВ "Житлоекономія", що в с.Тарасівка, підключитись до боярського водовідведення та водопостачання – було прийнято на сесії БМР. Проголосували майже одноголосно. Кілька років тому забудовник ТОВ "Житлоекономія" із Тарасівки спільно з місцевою сільрадою хотіли підключити до мережі водопостачання і відведення Боярки кілька багатоповерхівок. "Боярка-Водоканал" на чолі з Сергієм Хижняком створили Меморандум. Згідно з документом забудовник і Тарасівська сільрада мали виділити 7,5 мільйонів гривень, які БМР вкладатиме в реконструкцію мережі. Цей варіант депутати не погодили. Мабуть, Боярська міська рада розучилась рахувати, що затвердила проект у новій редакції, де забудовник надає... всього 2 мільйони. При цьому, за словами депутата Ольги Романченко, підключення до каналізації коштує 4,85 мільйонів. Плюс ще кілька неприємностей. За інформацією депутата Олександра Семка, до Меморандуму, який прийняли 7 лютого, крім 1050 кубометрів стічної води боярські мережі ще даватимуть і будівлям 800 кубів води.
"Влітку у нас не вистачає води - в історичній частині, у приватних будинках, - вдень немає води. Але ми зараз даємо зобов'язання 13% води міста надати Тарасівці", - зауважила Ольга Романченко.
Інший депутат, Оксана Бойко, заявила, що фракція "Самопоміч" голосувати за таке "обкрадання" міського бюджету не буде. Вона нагадала, що забудовник ТОВ "Житлоекономія" не був присутній ні на погоджувальних комісіях, ні на сесії. Вирішили - значить вирішили. Відтепер житлові будинки з вулиці Чмилів у Тарасівці змиватимуть свої "фекалії" через боярську каналізацію.