Новини
Боярка
Кримінальні новини

Боярка: посадовець розтратив понад 1,2 млн грн бюджетних коштів


Про підозру повідомлено колишньому в.о. заступника начальника та за суміщенням головному механіку одного з Боярських КП.

Як повідомляє Київська обласна прокуратура, 29-річний посадовець привласнив та розтратив майно. Він зловживання службовим становищем.

Слідством встановлено, що впродовж 2019-2020 років посадовець умисно та цілеспрямовано розтратив ввіреного йому майна. Мова йде про товарно-матеріальні цінності на суму більше 1,2 млн грн.

Під час обшуків у помешканні підозрюваного знайшли частину накраденого: 3,5 тони газу, 24,3 тисяч літрів дизпалива, накладну на 19000 л палива та інше. Правоохоронці вилучили ноутбук, документацію та інші докази проти посадовця.

Наразі особі повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото: Київська обласна прокуратура