Боярка: громада виграла суд у забудовника
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/boyarka-sud.jpg)
Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Боярської міської ради від 5 липня 2017 року про затвердження Детального плану, за яким дозволена житлова забудова в парку Шевченка в місті Боярка . Про це повідомв боярчанин Роман Титикало.
"Позов ми подали в 2017 році і нарешті домоглись перемоги", – зазначив він.
Хоча деякі жителі нейняли віри, що можна досягти позитивного рішення на користь гормади.
"Що ж, панове, давайте привітаємо від чистого серця тих, хто домігся цієї перемоги. Скажу чесно, я не вірив, що громада виграє цей суд у забудовника і БМР. Хоча швидше за все, це ще не фінал", – прокоментував Антон Боярчанин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/boyarka-sud1.jpg)
Фото: Роман Титикало