Новини
Боярка
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Боярчанин обкрадає будинки та розносить туберкульоз


46-річний чоловік виламує двері помешкань у Боярці та краде майно. Поліцейські крадія з ломом відпустили.

Про це розповіла мешканка Боярки в одній з місцевих груп та оприлюднила відео затримання злодія.

"30 квітня ввечері знаходячись вдома чоловік почув не зрозумілі шуми. Швидко вийшов на подвір’я та застав зловмисника з ломом в руках, який зламував двері садового будинку. Зловмисник боярчанин 46 років Баган Дмитро почав втікати а чоловік його догнав та і я встигла йому допомогти у затриманні, вчасно підійшли сусіди та і патруль з поліцією приїхали вчасно", - пише постраждала.

За словами жінки, у нападника відкрита форма туберкульозу та гангрена на нозі. Поліцейські, які приїхали на виклик, зловмисника відпустили.

Жителі міста почали активне обговорення інциденту у коментарях. Виявилось, випадок обкрадання - не єдиний. "Ми були відсутні вдома. Приблизно з 19 до 21. Прийшли двері виламанні. Потрапили лише на веранду, встигли взяти їжу з холодильника. Мабуть, далі не встигли... Була в такому шоці, що навіть не викликала поліцію", - пише ще одна постраждала

Нещодавно правоохоронці затримали крадія в Броварах. Злодій попався "на гарячому", коли викрадав з будинку електричні інструменти і цінні речі.