Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспільці скаржаться на лежачі поліцейські


23 грудня міський голова Борисполя Анатолій Федорчук повідомив, що в місті виникла дивна ситуація стосовно наявності чи відсутності обмежувачів швидкості.

Одні жителі міста закидають міськраду листами із скаргами на відсутність лежачих поліцейських на дорогах, а інші стверджують, що вони завдають шкоди автомобілям.

Люди пишуть про те, що місцева влада вступила в зговір із СТО на вулиці Бориса Іванова і встановлює лежачі поліцейські, які вони називають "горби" і через них люди руйнують свої автомобілі.

"Я розумію, що в місті дійсно є багато таких "горбів", які встановлюють окремі наші мешканці. Ми звичайно із ними можемо боротися, але коли ми пробували їх знести, то в нас виникали величезні конфлікти. Нажаль культура окремих водіїв змушує людей встановлювати обмежувачі швидкості. Тому в нас є безліч листів у яких люди просять, щоб на відремонтованій дорозі встановили лежачі поліцейські, однак інша частина людей пише, щоб їх прибрали. Як ми повинні вчиняти у цій ситуації?", - розповів Анатолій Федорчук.

Також мер Борисполя запропонував організовувати референдуми на яких вирішувати дане питання.

Представник поліції в свою чергу повідомив, що із наступного року будуть штрафувати громадян за самовільне облаштування обмежувачів швидкості.