Новини
Бориспіль
Здоров'я

Бориспільські депутати звернуться до президента для сертифікації системи непреривного моніторингу цукру


14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. У зв'язку із цим на сесію міської ради завітала жінка у якої дитина хвора на цукровий діабет, щоб повідомити народних обранців про проблеми з якими стикаються діти кожного дня.

За словами жінки для того, щоб попередити падіння рівня цукру у крові потрібно до 10 вимірів цукру на день, а це робиться шляхом забору крові із пальця.

"Наші діти роблять 10 таких аналізів щонайменше вдень, а максимально може бути і до 30. Це дуже боляче, ранки на пальчиках не встигають загоюватися",- зазначила жінка.

Але виявляється є рятівна альтернатива, це - система непреривного моніторингу цукру у крові. Це один прокол на два тижні замість 140-ка.

Однак в Україні не сертифікована ця система. Депутати міськради вирішити звернутися до Президента Володимира Зеленського із проханням посприяти у сертифікації такого потрібного апарату. Чи дослухається президент покаже час.

Довідково

Система CGM надає динамічну інформацію про глюкозу в режимі реального часу. Можна отримати цінну інформацію про рівень глюкози, швидкості і напрямку, що дасть додаткову інформацію для проактивного управління діабет.