Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспільщина: травмована козуля померла


Козуля на ім'я Ксюша, яку привезли у притулок для диких тварин Wild animal rescue із Черкащини, вчора, 18 лютого, померла.

Фото: Wild enimal rescue

Відповідна інформація з'явилася на сторінці притулку у Фейсбук.

«На жаль, Ксюша пішов на веселку. Так прикро і гірко. Він добре переніс операцію, почав їсти і через кілька хвилин тихенько заснув. Мабуть, тромб. Лікарі скажуть. Спасибі всім, хто допомагав. Зібрані гроші ми направимо на лікування єнотовидного собаки, якщо ніхто не проти», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що засновниця притулку Наталія Попова у коментарі ІА “Погляд” повідомила, що попередні власники назвали козулю Ксюша, але виявилося, що то хлопчик. Також жінка зазначила, що травму козулі нібито завдала зграя собак. До притулку на Бориспільщину тваринку привезли, бо тільки тут займаються лікуванням та реабілітацією диких тварин.

Фото: Wild enimal rescue

Ми розповідали і про притулок для лебедів на Вишгородщині – туди привезли уже 50 проблемних птахів. Також читайте, як на Вишгородщині рятували дику тварину.

Раніше ми інформували, що житомирський притулок для ведмедів переїздить на Бориспільщину.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.