Бориспільщина: розпочалося будівництво школи у с. Гора
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79683715_745939792592650_6544180555825545216_n.jpg)
17 грудня у селі Гора офіційно розпочалося будівництво школи, у фундамент майбутнього навчального закладу вмонтували капсулу часу, а представник християнської релігії освятив будівельні роботи.
Майбутня школа буде розрахована на 600 учнів, проектом передбачено, що будівля буде триповерхова з висотою – від підлоги до стелі – 3,3 метри, на 6 входів. Буде 24 класи, їдальня на 220 місць, у підвалі 25-метровий тир. Окремим блоком буде розташована початкова школа. Площа забудови - 3 900 м3. Попередня вартість будівництва, разом із меблями, складає 165 мільйонів гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79941167_745939785925984_3473748366226096128_n.jpg)
"Сьогодні відбулась подія, на яку громада очікувала понад 20 років!
Ми пройшли складний шлях. Будівництво школи завжди було моїм головним завданням! Я глибоко вивчав дане питання, провів не одну бесіду з керівництвом районної ради та адміністрації, губернатором. Спочатку нам погодили добудову, був розроблений відповідний проект. Але все ж з’явилась можливість розпочати будівництво нової школи, відбулась тендерна закупівля, визначився переможець. І сьогодні нарешті ми освятили це довгоочікуване будівництво та заклали капсулу для наступних поколінь! У посланні нащадкам сказано: « Цінуйте життя, завжди дякуйте батькам, любіть свою землю...» ",- розповів сільський голова Роман Дмитрів.
Будує школу підприємство ПрАТ БКБМ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80042290_1052000541801966_1365222949228904448_n.jpg)