Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспільщина: розпочалося будівництво школи у с. Гора


17 грудня у селі Гора офіційно розпочалося будівництво школи, у фундамент майбутнього навчального закладу вмонтували капсулу часу, а представник християнської релігії освятив будівельні роботи.

Майбутня школа буде розрахована на 600 учнів, проектом передбачено, що будівля буде триповерхова з висотою – від підлоги до стелі – 3,3 метри, на 6 входів. Буде 24 класи, їдальня на 220 місць, у підвалі 25-метровий тир. Окремим блоком буде розташована початкова школа. Площа забудови - 3 900 м3. Попередня вартість будівництва, разом із меблями, складає 165 мільйонів гривень.

"Сьогодні відбулась подія, на яку громада очікувала понад 20 років! 
Ми пройшли складний шлях. Будівництво школи завжди було моїм головним завданням! Я глибоко вивчав дане питання, провів не одну бесіду з керівництвом районної ради та адміністрації, губернатором. Спочатку нам погодили добудову, був розроблений відповідний проект. Але все ж з’явилась можливість розпочати будівництво нової школи, відбулась тендерна закупівля, визначився переможець. І сьогодні нарешті ми освятили це довгоочікуване будівництво та заклали капсулу для наступних поколінь! У посланні нащадкам сказано: « Цінуйте життя, завжди дякуйте батькам, любіть свою землю...» ",- розповів сільський голова Роман Дмитрів.

Будує школу підприємство ПрАТ БКБМ.