Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Бориспільщина: на Дударківського сільського голову поліція відкрила кримінальне провадження


Вчора, 13 листопада сільський голова села Дударків, Гуральник Микола Григорович вляпався у скандал із журналістами із  “Центру Журналістських Розслідувань”  .

Представники ЗМІ намагалися почути коментар Миколи Гуральника про негативну атмосферу у селі. Однак Микола Григорович сховався у автомобілі та наїхав на людей, які блокували дорогу. Два чоловіка впали на капот автомобіля, а очільник села почав стрімко набирати швидкість. Зупинився народний обранець через 60 метрів.

У зв'язку із цим на народного обранця поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Також відносно посадовця складено адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.

Поліція Київської області