#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Бориспіль: недруг Годунка, Пєтровскіс Ігор став головою Кремінської РДА

11.12.2019 0 Оксана Кириленко 0

Влітку 2019 у холі міської ради Борисполя сталася бійка між секретарем міської ради Ярославом Годунком та активістом Ігорем Пєтровскісом.

Годунок звинувачував Пєтовскіса у сеператизмі, а той Годунка у хабарництві. Після бійки, стосунки чоловіки виясняють у суді.

Сьогодні, 11 грудня у Кабінеті Міністрів погодили Ігора Евалдсовича Пєтровскіса на посаду голови Кремінської РДА, що на Луганщині.

Ігор Пєтровскіс у коментарі розповів, що вітати іще рано, потрібно дочекатися розпорядження на сайті Президента України. Із приводу конфлікту із Годунком зазначив, що розпочався судовий процес.

Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок прокоментував призначення Ігора Пєтровскіса так: " Хочу привітати сєпара підарОвскіса і ЗеленськОго з таким класним призначенням - за провакацію проти мене розрахувались посадою - молодці".