Бориспіль: дві ДТП за один день
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81601782_2613685388853247_8765819747653648384_o.jpg)
31 січня, нажаль, виявилося багатим на дорожньо-транспортні пригоди.
Перша ДТП трапилась близько 3-ї години ночі, на 44 кілометрі автодороги Київ-Харків-Довжанський. Як з’ясували інспектори, 57-річна водійка автомобіля Mitsubishi не впоралася з керуванням та здійснила наїзд на металевий відбійник.
Наступну ДТП поліцейські виявили завдяки небайдужому чоловіку, який близько 8-ї години ранку, повідомив, що на вулиці Привокзальній, стоїть авто з механічними пошкодженнями.
На місці поліцейські виявили автомобіль Opel передня частина якого дійсно зазнала механічних пошкоджень внаслідок зіткнення з огорожею.
Інспектори з’ясували, що зіткнення відбулось через те, що водій не стежив за дорожньою обстановкою та не обрав безпечної швидкості внаслідок чого не впорався з керуванням та здійснив наїзд на огорожу. Саме це і призвело до механічних ушкоджень автомобіля та пошкодження огорожі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84383574_2613685358853250_1258468268616712192_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84706589_2613685468853239_1298867907823927296_o.jpg)