За кордоном
Політика

Боррель про рішення Кремля: грубе порушення міжнародного права (ВІДЕО)

Глава європейської дипломатії пообіцяв злагоджену та рішучу реакцію європейських партнерів на визнання Путіним так званих народних республік в ОРДЛО суверенними.

Жозеп Боррель назвав грубим порушенням міжнародного права визнання незалежності окупованих районів Донецької і Луганської областей.

"Визнання двох сепаратистських територій в Україні є грубим порушенням міжнародного права, територіальної цілісності України та Мінських угод. ЄС та його партнери відреагують єдністю, твердістю та рішучістю в знак солідарності з Україною", – написав він у Twitter.

Раніше повідомлялося, що в перші хвилини після звернення російського президента Путіна з'явилася низка реакцій світових лідерів, які були майже одностайними в оцінці ситуації щодо визнання "народних республік" в ОРДЛО – Росія порушує принципи міжнародного права.

Нагадаємо, офіційна Москва тепер визнає окупований український Донбас як "незалежні держави" з центрами в Донецьку і Луганську.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.