#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Здоров'я

Боротьба з булінгом: в українських школах проведуть DOCU/ТИЖДЕНЬ

14.09.2019 0 Александр Чернышенко 0

Фото - Укрінформ

У жовтні стартує пілотний проєкт Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA - DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу.

Про це повідомляє пресслужба кінофестивалю Docudays UA.

Проєкт буде реалізований в межах Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу.

"DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу - це можливість поговорити зі школярами про складне за допомогою реальних історій з життя. На підтримку Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA запустився сайт. На ньому для освітян, батьків та учнів зібрали інформацію про булінг та кібербулінг", - йдеться в повідомленні.

На цьому сайті можна дізнатись, як захиститися від цькування в онлайні й офлайні, як отримати безкоштовну юридичну допомогу тощо.

Також там є можливість зареєструватись для шкіл на DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу. Школи, які долучаться до акції, зможуть показати учням документальні стрічки “Булер” американського режисера Лі Гірша та “Джованні та балет на воді” голландської режисерки Астрід Буссінк. А вчителі отримають методичні рекомендації для проведення уроків та обговорень у класі.

Реєстрація на DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу триває до 27 вересня. Участь у проєкті безкоштовна, але відбір шкіл-учасниць здійснюватиметься на конкурсній основі.