"Боротьба не на життя, а на смерть": кадри зі світу фауни на Київщині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/zab1.jpg)
Віталій Падалка розмістив у соціальній мережі серію фотографій, присвачених птаху та його здобичі на озері в с. Забір'я. Великій Баклан вполював щуку.
"На цій серії фотографій - боротьба не на життя, а на смерть. Щука щосили намагається вирватись, і таки пару разів вислизала з гачкуватого дзьоба баклана, але шансів у неї не було. Баклан її щоразу ловив знову, і врешті-решт таки проковтнув (щоправда, після того не зміг злетіти в повітря), -роповідає Віталій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/zab2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/3ab4.jpg)