Новини
Бородянка

Бородянський селищний голова повідомив про можливу підробку земельних документів


Інформація щодо можливої підробки земельних паперів у Бородянській селищній раді з’являється не вперше.

Фото: Facebook/Ольга Василевська-Смаглюк

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Ольга Василевська-Смаглюк.

4 лютого під час пленарного засідання місцевої ради селищний голова Бородянки Олександр Сахарук повідомив інформацію щодо можливої підробки документів, на підставі яких здійснювалась розробка проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення двох земельних ділянок.

«Як повідомляє селищний голова, невстановлені особи підробили його підпис та незаконно використали печатку селищної ради на клопотанні та технічному завданні для розробки проектів землеутрою. Крім того, не було дотримано вимоги законодавства в частині порядку зміни цільового призначення», – пише народна обраниця.

Також у дописі зазначається, що сукупність всіх обставин може свідчити про діяльність злочинної групи, яка планує безоплатно вивести у приватну власність земельні ділянки площею майже 2,5 га під існуючим підприємством. Адже, змінивши цільове призначення, передати землі у приватну власність можна було б без аукціону. У програші в цій схемі залишився би бюджет громади, який недоотримав би відповідні надходження.

«Раніше я вже отримувала повідомлення щодо можливої підробки документів у Бородянській селищній раді. З огляду на повідомлене, звернуся до правоохоронних органів щодо невідкладного проведення всебічного і повного досудового розслідування з метою встановлення всіх учасників можливого вчинення злочину», – наголошує Ольга Василевська-Смаглюк.

Як повідомляв «Погляд», раніше народна обраниця також розповідала про те, скільки грошей в Бородянці було витрачено на смітники. А також, чому голови деяких міст та селищ Київщини заробляють значно більше за столичного мера.

А про створення вільної економічної зони, прозорість виділення бюджетних коштів та самовільне привласнення землі – дивіться в програмі «Актуальне інтерв’ю» з Ольгою Василевською-Смаглюк.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.