Новини
Бородянка

Бородянка може отримати статус міста вже у березні


Дане рішення на профільному комітеті Верховної Ради розглядатимуть через два тижні.

Про це стало відомо з відеозвернення на Facebook народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк.

Отже, 3 березня на засіданні профільного комітету Верховної Ради розглянуть питання щодо зміни статусу Бородянки.

«Бородянка є географічним центром 96-го округу, а давно вже претендує на статус міста, а не селища», – сказала народна обраниця.

Про те, що колишній районний центр може стати новою адміністративно-територіальною одиницею, стало відомо ще влітку 2020-го. Тоді повідомлялося, що селище міського типу Бородянку можуть віднести до категорії міст районного підпорядкування, але дану ініціативу мають підтримати у Верховній Раді.

«Це є необхідність, яку хочуть містяни та виборці. Ми плануємо третього березня розглянути дане рішення на комітеті. Якщо там не має бюрократичних перепон, я переконаний, що воно буде підтримано одностайно і тому десь всередині березня, я сподіваюсь, що Бородянка нарешті отримує статус міста», – розповів голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін у відеозвернені.

Нагадаємо, щойно стало відомо, що через люті морози в Бородянці можуть закрити школи.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.