Новини
Новини світу
За кордоном
Політика

Борис Джонсон покинув пост прем’єр-міністра з феєричною промовою (ВІДЕО)

Він пожартував, що зараз схожий на одну з тих ракет-носіїв, яка виконала свою функцію.

6 вересня Борис Джонсон покинув посаду прем’єр-міністра Великої Британії, замість нього британський уряд тепер очолює Ліз Трасс.

Цю посаду Джонсон займав більше 3-х років.

У прощальному виступі на Даунінг-стріт він почав промову перед сотнями людей з подяки за те, що вони "прийшли сюди рано-вранці". Він запевнив, що оновлений уряд допоможе країні пережити кризу з найменшими втратами. А він в свою чергу буде підтримувати кожен крок нового прем'єра Ліз Трасс і нового уряду.

Не оминув в своїй промові Джонсон і Україну.

Він вважає, що британці "цілком допомогли змінити хід найбільшої європейської війни за 80 років".

Джонсон підкреслив, що енергетична криза спричинена жорстокою війною президента росії володимира путіна. І якщо "він вважає, що може досягти успіху, шантажуючи або залякуючи британців, то він повністю помиляється", прокоментував Джонсон.

Щодо подальшої кар’єри він пожартував - зараз я схожий на одну з тих ракет-носіїв, яка виконала свою функцію.

Тепер я обережно увійду в атмосферу і невидимо пришвартуюсь у якомусь віддаленому і темному куточку Тихого океану.

Як повідомляв "Погляд", 5 вересня стало відомо, що міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс перемогла на виборах лідера Консервативної партії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.