Новини
Київщина-суспільство

Борги забудовника у Софіївській Борщагівці досягли майже пів мільйона гривень


До забудовника було пред’явлено позовну заяву про стягнення заборгованості зі сплати коштів пайової участі. 

Фото: pixabay

Київською обласною прокуратурою виявлені порушення вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" одним із забудовників, який здійснює свою діяльність на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району.

Попри прийняття у грудні 2019 року до експлуатації закінченого будівництвом багатоквартирного житлового будинку, сільська рада й досі не отримала до бюджету коштів, які могли бути використані на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури вказаного населеного пункту.

Тому обласною прокуратурою до господарського суду Київської області пред’явлено позовну заяву до забудовника про стягнення заборгованості зі сплати коштів пайової участі. 

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у Чабанах сталась аналогічна ситуація: забудовник заборгував селищу майже 5,2 млн грн.

Також ми писали, що у новобудовах “Орлану” в Ірпені нема газу, бо забудовник не подав заяв. А у вимаганні коштів за куплені квартири підозрюють забудовника на Київщині.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.