Російсько-Українська війна

Боєць Ара - протез зачепився та полетів в бік ворога (ВІДЕО)

Боєць з позивним Ара - воїн десятої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"

Руку Віталік втратив минулого року під час виконання бойового завдання. Це не єдине його поранення. Було кульове, а ще декілька контузій вже під час повномасштабного вторгнення. Попри все це, зараз Ара знову на війні, він піхотинець, позиції якого знаходяться на передньому краї. А в період коротких ротацій вільний час він проводить на полігоні, де покращує свої навички стрільби з однією кінцівкою.

Звісно, в хлопця є протез. Але він більше не використовує його на фронті через один випадок. Якось, коли під час атаки він стріляв з підствольного гранатомету, протез зачепився та полетів просто в бік ворога. З того часу Ара залишає протез в тилу.

Після ампутації єдине, про що хлопець турбувався, це те, що він не зможе швидко повернутись до побратимів. Однак після короткої реабілітації він вже був в строю зі зброєю в руках.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.