Новини
Україна
Автоновини

«Богдан» планує встановлювати на власні автобуси і тролейбуси системи знезараження


Фото - uateka.com

Автокорпорація «Богдан» офіційно подала заявку для отримання патенту на встановлення системи очищення та знезараження як повітря, так і поверхонь в салоні пасажирського транспорту.

Про це повідомляє пресслужба автокорпорації.

Комплексні системи будуть встановлюватися в усіх автобусах і тролейбусах, які надалі виготовлятимуться в цехах луцького «Богдан Моторс». Система дасть можливість очистити та знезаразити повітря і поверхні в салоні автобусів і тролейбусів «Богдан» від будь-яких шкідливих частинок, мікроорганізмів і вірусів. Для обробки на кінцевих точках маршруту будуть встановлені   бактерицидні безозонові кварцові лампи, а протягом всієї поїздки в салоні з пасажирами працюватиме бактерицидний рециркулятор повітря.

Переваги бактерицидних безозових ламп: вони вбивають віруси, в тому числі грипу, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми.

Бактерицидний рециркулятор, який встановлюватиметься в транспорті «Богдан» - це рециркулятор, призначений для знезараження повітря і поверхонь в приміщенні УФ-променями. Він застосовується для знищення мікроорганізмів та вірусів на поверхні предметів і в повітряному просторі у присутності пасажирів.