Новини
Культура
Київ

Благодійне мистецтво: в Києві відбудеться виставка, яка допоможе безпритульним тваринам


30 липня о 17:00 в Національному музеї мистецтв імені Ханенків відбудеться презентація соціального проекту та однойменної інформаційно-постерної виставки «Знайди свого в музеї», реалізованих спільно з Благодійним Фондом допомоги безпритульним тваринам "Happy Paw".

Про це інформує Музей Ханенків.

Це перша колаборація Музею Ханенків з благодійними зоозахисними організаціями.

На виставці будуть представлені дотепні та зворушливі колажі, героями яких є тварини з притулків, що знайшли своє місце в товаристві героїв відомих творів колекції Музею Ханенків.

“Інтервенції у шедеври” покликані порушити звичні шаблони сприйняття та показати глибокий нерозривний зв'язок між найвищими цінностями життя та мистецтва. А також - нагадати про величезний ресурс любові й радості, який дарує людині дружба з твариною.

На завершення проекту 21 серпня фонд проведе благодійний аукціон . Всі виручені кошти підуть на допомогу тваринам у притулках, з якими співпрацює фонд Happy Paw.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у Києві для вуличних тваринок створили домівку.

Ми розповідали також, що в Коцюбинському під Києвом тепер житимуть врятовані ведмеді.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.