Благодійна вистава "Вечори на хуторі..." у Броварах
![Благодійна вистава](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/yzobrazhenye_viber_2020-01-13_11-45-48.jpg)
В рамках проєкту "Ти не один" Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, що працює на базі Палацу творчості дітей та юнацтва відбудеться благодійна вистава "Вечори на хуторі...".
Участь у виставі візьмуть лідери Ради дітей та вихованці гуртка "Театр казок". Вистава вперше відбулася 23 грудня 2019 року та мала успіх у глядача – яскраві образи, пісні, танці, колядки допомогли глядачеві поринути в атмосферу передріздвяного українського села та насолодитися святковим настроєм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83110457_1605250422977440_4551595874018394112_o.jpg)
Концертна зала ПТДЮ знову відчинить свої двері для глядача 14 січня о 17.00 для ще одного показу вистави «Вечори на хуторі…».