Новини
Новини Київської області

Бізнес-сніданок для готельєрів та туристичних агентств у Славутичі


17 січня 2020 року у Славутичі відбувся Бізнес-сніданок для готельєрів та туристичних агентств.

Подія відбулася за ініціативи міського голови Юрія Фомічева та була організована КП "Агентство регіонального розвитку" Славутицької міської ради.

Участь у сніданку взяли всі, хто сьогодні зацікавлений у розвитку муніципального туризму та локальної індустрії гостинності.

Були представлені результати міні-дослідження "Вивчення туристичного потенціалу та ставлення жителів міста Славутича до розвитку туризму в своєму регіоні". Так, більше 60% респондентів вважають туризм перспективним напрямком економічного розвитку міста, а майже 80% позитивно ставляться до можливості збільшення туристичного потоку.

Обговорили такі виклики для локальної індустрії гостинності:

  • як збільшити туристичний потік до міста, як розвивати туристичну гостинність у місцевих жителів, які ексклюзивні туристичні продукти можна запропонувати, як вдосконалювати існуючу інфраструктуру Славутича та покращити маркетинг туристичних послуг.

Кожен з присутніх мав можливість розповісти про поточні проблеми туристичного бізнесу та запропонувати інструменти для їх усунення.

У 2020 році у Славутичі буде відкритий Туристично-інформаційний центр, а незабаром запрацює сектор туристичної гостинності при департаменті стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП "Агентство регіонального розвитку".

Учасники зустрічі домовилися працювати у команді, злагоджено, щоб якомога швидше досягти тих амбітний цілей, які стоять сьогодні перед Славутичем - вже у липні в місті вперше пройде 5-й за європейським рейтингом Фестиваль Гоголь Фест. Крім того ми очікуємо більше ніж 15 000 гостей сумарно під час інших подій, які проводяться у місті не вперше.

Славутицька міська рада.