Новини Київської області
Анонси
Культура

Біжимо із хвостатими : у столиці відбудеться спільний пробіг господарів та їхніх собак


26 травня на Майдані Незалежності  в рамках 27-го «Пробігу під каштанами» відбудеться перший «Пробіг із собакою».

Пробіг із песиками стартує о10:40. Локація для чотирилапих працює з 9:00 до 14:00.

Дистанція (~600м): Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – фініш біля ЦУМу в арці ТМ DOG CHOW® (Дог Чау).
Організатори пробыгу із чотирилапами друзями : БО «БФ «Пробіг під каштанами» Київська міська державна адміністрація та Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA»
Учасники: 1 учасник + 1 собака. Переможці: всі учасники старту, які своїм прикладом надихають і мотивують підтримувати благодійні ініціативи та вести активний спосіб життя разом зі своїми чотирилапими улюбленцями.

Стартовий набір учасники отримають 26 травня на Майдані в промо-зоні партнера!
Набір містить:
• номерок для учасника та його чотирилапого друга;
• футболка для учасника та стильна хусточка для собаки;
• сувенірний браслет учасника;
• інформаційна листівка.

Після подолання дистанції кожен учасник Пробігу разом зі своїм собакою отримають гарантовані подарунки від Партнера «Пробігу із собаками»: диплом учасника, корм ТМ DOG CHOW ® (Дог Чау) та іменний жетон для собаки.
Правила поводження із собаками для учасників та відвідувачів Пробігу:

Учасник Пробігу зобов’язаний тримати собаку, з якою прийшов на забіг виключно на повідку протягом усього часу проведення заходу (до, під час і після забігу, під час нагородження тощо).

При цьому:
- повідок повинен бути такої міцності та у стані, що забезпечуватиме можливість тримання собаки поряд із Учасником Пробігу протягом усього необхідного часу;
-Учасник Пробігу зобов’язується відпускати собаку на таку довжину повідка, що забезпечуватиме повний і постійний контроль пересування тварини та унеможливить заплутування тварин з повідками тварин інших учасників, іншими учасниками, третіми особами, майном тощо;
-довжина повідка не може перевищувати 160 см;
-якщо собака звільнилась від повідка, Учасник Пробігу зобов’язаний самостійно повернути собаку на повідок.

Для собак, які віднесені до потенційно небезпечних порід, обов’язковою є наявність намордника. Організатори вважають потенційно небезпечними породи, які визначені у Правилах утримання собак та котів в м. Києві, затверджених Рішенням Київської міської ради від 25.10.2007 р. № 1079/3912, а також Переліку порід собак, відповідальність власників яких підлягає обов’язковому страхуванню за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2002 р. № 944.

Учаснику Пробігу забороняється використовувати суворий (шипований) нашийник для собаки.

Учаснику Пробігу забороняється здійснювати будь-які команди, жести тощо, що можуть провокувати агресивність своєї або іншої собаки.

У разі невиконання правил, визначених п.п. 1-6, а також у разі прояву собакою агресивної поведінки, Організатори мають право дискваліфікувати Учасника Пробігу та його собаку без відшкодування шкоди, у тому числі стартового внеску.

Учасник Пробігу несе повну відповідальність за будь-яку можливу шкоду, завдану твариною, з якою він здійснює забіг іншим Учаснику Пробігу, іншим тваринам, третім особам, майну інших осіб тощо. Не рекомендується собакам вагітним, собакам з тічкою брати участь у Пробігу.

Організатори та Партнер «Пробігу із собакою» не несуть жодної відповідальності за шкоду, завдану собакою Учасника Пробігу.

Учасник повинен надати оригінал довідки про щеплення собаки від сказу. Довідка вважається дійсною протягом 1 (одного) року. За відсутності оригіналу довідки, або у разі закінчення терміну дії, учаснику не буде видано стартовий набір та дозвіл на участь у забігу.