Новини
Новини Київської області
Чорнобиль
Надзвичайні новини

Біля Прип'яті виявили чергових порушників режиму радіаційної безпеки


До адміністративної відповідальності притягнуто кілька груп порушників, які в пошуках екстриму навідалися до зони відчуження ЧАЕС.

Працівники поліції зони Чорнобильської АЕС затримали чергових порушників під час патрулювання території обслуговування. Цього разу шукачів радіаційного екстриму правоохоронці виявили поблизу відселеного міста Прип’ять.

Усі п’ятеро осіб незаконно проникли до зони відчуження, минаючи контрольно-пропускні пункти, чим порушили вимоги радіаційної безпеки. Ними виявилися жителі Луцька, Дніпра, Полтави, Чернігівщини та Миколаєва. Всі вони молоді – найстаршому з мандрівників 22 роки.

Відносно всіх порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Молодикам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали адміністративних справ направлені до суду для прийняття рішення, повідомляє сайт поліції столичного регіону. 

Нагадаємо, "Погляд" раніше писав, що порушники намагалися винести із зони ЧАЕС 5 кг грибів та 6 кг ягід, відносно них було складено адмінпротоколи.