Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Більшість навчальних закладів Борисполя не відповідають вимогам пожежної безпеки


 Після трагедії в Одесі, де загорівся коледж економіки, пожежники влаштували рейди навчальними закладами України.

Згідно інформації заступника начальника Бориспільського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Каленського Олексія Анатолійовича, майже всі навчальні заклади Борисполя мають ті чи інші зауваження, крім Академічного ліцею та декількох дитячих садочків. Керівництво закладів проінформовано і у визначені строки повинно виправити ситуацію в іншому випадку на заклад чекає закриття.

На Інспекційному порталі є інформація про деякі школи та садочки міста Бориспіль, які не відповідають нормам пожежної безпеки.

Мова йде про: Загальноосвітню школу I-III ступенів № 3, Бориспільський навчально-виховний комплекс "Ліцей "дизайн-освіта" імені Павла Чубинського, Бориспільський навчально-виховний комплекс "Гімназія "Перспектива", Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №1, Бориспільський навчально-виховний комплекс імені Костянтина Могилка, Державний професійно-технічний навчальний заклад "Бориспільський професійний ліцей".

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук на  73 сесії Бориспільської міської ради прокоментував ситуацію так:

" ДСНС у Київській області прийняло рішення, яким фактично поставили у "позу зю" всі навчальні, позашкільні й дошкільні заклади і ми сьогодні по кожній справі намагаємося відстояти, щоб наші школи та садочки працювали. Ми отримали звернення наступного характеру: "закрити навчальний заклад", але мене обурило наступне, що у новозбудованому ліцеї також знайшли 18 недоліків. По сьомій школі за старими нормами достатньо було одного блискавичника, але тепер їх потрібно 4 по периметру і на підставі цього у ДСНС вимагають закрити школу. Розумні люди підійшли би як, попросили надати припис, щоб дати нам можливість виправити недоліки за 3-4 місяці. Ми їх усунемо, якщо ні тоді приміняйте драконівські методи".

Блискавичник (також блискавковідвід) — пристрій, який сприймає удар блискавки і відводить її струм в землю й призначений для захисту будинків та інших споруд від руйнівної дії блискавки.

Нагадаємо, що Уряд розглядає можливість законодавчо врегулювати обов'язковість виділення грошей з державного та місцевих бюджетів на заходи з протипожежної безпеки. Планується, що це знизить ризик пожеж у громадських та адміністративних будівлях закладах освіти і охорони здоров’я.

Читайте також: У Борисполі згорів склад металовиробів