Новини
Україна
Політика

Більше не заступник: Притула вийшов з керівництва «Голосу»


Проте шоумен все ще залишається членом політичної партії.

Фото: Facebook/Сергій Притула

Про це повідомили на Суспільному.

Відомий телеведучий Сергій Притула перестав бути членом політради «Голосу», а також залишив посаду заступника голови партії. Натомість членом партії він залишається й надалі працюватиме «над її розвитком».

«Попередній склад політради та заступники голови партії займалися місцевими виборами. Зараз партійці обрали новий склад – для втілення Національного плану "Голосу" на 2021 рік», – повідомили Суспільному у пресслужбі політсили.

Згідно з усіма змінами, що були затверджені під час з'їзду партії 29 січня, відтепер за програмний напрямок політсили відповідатиме Інна Совсун, за міжнародний – Андрій Осадчук, а парламентський – Ярослав Железняк, який став наймолодшим лідером фракції за всю історію парламенту.

Як повідомляв «Погляд», у 2019-му Сергій Притула балотувався у парламент. Минулоріч він також був серед кандидатів на посаду мера Києва.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.