Новини
Новини Київської області
Новини світу

Більше не принц: у членів королівської родини забрали титул


З’явилося остаточне рішення королеви Єлизавета II і Букінгемського палацу Великої Британії: принц Гаррі та його дружина Меган позбавлені титулів та повинні відшкодувати кошти Суверенного гранту, витрачені на ремонт котеджу Фрогмор-хаус у розмірі 2,4 млн фунтів стерлінгів. Про це офіційно повідомила Її Величність.

"Після багатьох місяців розмов і недавніх дискусій я рада, що разом ми знайшли конструктивний шлях для мого онука і його сім'ї. Гаррі, Меган і Арчі завжди будуть улюбленими членами моєї сім'ї. Я визнаю проблеми, з якими вони зіткнулися протягом останніх двох років, і підтримую їхнє прагнення до незалежного життя. Я хочу подякувати їм за всю їхню самовіддану працю в країні, в Співтоваристві і за її межами, і я особливо пишаюся тим, як Меган так швидко стала одним з членів сім'ї. Вся моя родина сподівається, що сьогоднішня угода дозволить їм почати будувати щасливе і мирне нове життя", – зазначається у заяві.

Таке рішення було прийняте після того як королівська пара вирішила вийти із британської династії монархів та стати фінансово незалежною.

Що стало причиною таких шокуючих змін, достеменно не відомо, проте існують різні припущення, серед яких: цькування Меган Маркл пресою через її походження, конкуренція та конфлікти в королівській сім’ї, антилюбов британців до принца Гарри та герцогині Сассекської тощо.

За словами принца, Великобританія - його дім і місце, яке він любить, але іншого вибору не було.

"Коли ми з Меган одружилися, ми були в захваті, сповнені надії і хотіли служити. З цих причин мені дуже сумно, що дійшло до цього. Рішення, яке я прийняв - про те, що я і моя дружина відійдемо від виконання обов'язків, не одне з тих, що я прийняв легко", - наголосив принц.

Також Гаррі розповів, що після стількох років випробувань було багато місяців переговорів.

"І я знаю, що не завжди все робив правильно, але в даному разі у мене не було іншого вибору. Я хочу пояснити, що ми не йдемо, ми абсолютно точно не залишаємо вас. Ми хотіли служити Королеві, Співдружності і також виконувати обов'язки щодо моїх військових асоціацій, але без державного фінансування. На жаль, це було неможливо", - додав він.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел