Новини
Новини Київської області

Більше 3 тис поліцеських поновилися на посаді через суд


Очільник Нацполіції Сергій Князєв заявив у ефірі програми «Право на владу» про те, що під час створення Національної поліції атестаційними комісіями було звільнено з органів внутрішніх справ 4700 працівників через невідповідність займаній посаді.

«Під час переатестації, під час створення Національної поліції атестаційними комісіями було звільнено з органів внутрішніх справ 4700 працівників з формулюванням «не відповідає займаній посаді, неможливо працювати в поліції». На жаль, я хочу констатувати, що десь 3100 чоловік в Національній поліції поновилися за рішеннями окружних адміністративних судів», - сказав Князєв.

Також посадовець розповів, що поновленим правоохоронцям виплатили за вимушений прогул грошову компенсацію.

«Це є закон, його треба було виконувати. Так було і в цій ситуації. Один із цих негідників (один з підозрюваних у справі про загибель 5 – річного хлопчика на Київщині – ред.) поновився на службі у 2018 році», - зазначив Князєв.

Нагадаємо, що всю Україну сколихнув трагічни випадок, який стався у місті Переяслав-Хмельницький. 31 травня п'яний поліцейський вистрілив у голову 5-річного Кирила Тлявова. Через 2 дні хлопчик помер. Двох патрульних поліцейських звинувачують у необережному поводженні зі зброєю, що призвело до загибелі дитини.