#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Спорт
Олімпійські види спорту

Білоцерківський велосипедист став переможцем престижної велогонки

01.08.2019 Александр Чернышенко 0

Український професійний гонщик, вихованець велосипедної школи «Промінь», що знаходиться в Білій Церкві, Марк Падун у складі команди світового рівня «Бахрейн-Меріда», виграв міжнародну багатоденну гонку Adriatica Ionica Race.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Гонка Adriatica Ionica Race, що входить до календаря міжнародного союзу велосипедистів, складалася з чотирьох етапів.

Марк одержав перемогу на другому складному гірському етапі з відривом та очолив генеральну класифікацію. Білоцерківський спортсмен, завдяки успішним командним діям, зміг захистити лідерство протягом  інших етапів та став переможцем у загальному заліку.  

У підсумку в загальному заліку багатоденки Падун на 6 секунд випередив бельгійця Бена Хермансена і на 15 секунд - британця Джеймса Нокса.

Також 23-річний українець став найкращим молодим гонщиком туру.

Марк Падун став третім українцем, якому вдалося перемогти в генеральній класифікації багатоденної гонки міжнародних змагань такого рівня. З 2019 року він  - єдиний професійний гонщик, який представляє Україну.

Нагадаємо, раніше рахунок перемог цього року Марк відкрив 27 червня в Білій Церкві на чемпіонаті України, ставши чемпіоном України в індивідуальній гонці на час серед чоловіків «еліта».

В серпні Марк виступить у престижній супербагатоденці «Вуельта Іспанія» та чемпіонаті світу в Йоркширі, Великобританія. 

Вітаємо Марка з перемогою та побажаємо йому нових звершень та перемог!

Фото - Фастівська міська рада.