Білоцерківський колектив «Sunrise» переміг на конкурсі у Болгарії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64669958_399200650683615_1641858863596568576_n.jpg)
Про це у Фейсбуці повідомив художній керівник танцювального колективу Андрій Крят.
У Болгарії відбувся заключний тур міжнародного конкурсу "Морська перлина - 2019". Три дні тривала напружені змагання і нарешті стали відомі результати- білоцерківські діти посіли І місце у категорії хореографія!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64766602_399200767350270_7268192276768096256_n.jpg)
Діти виступили з двома танцями: “Французький вальс” і українським “Чепурненька”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65258210_399201207350226_8429816527577939968_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64697298_399201434016870_250310054060752896_n.jpg)
Міжнародний конкурс проходив у болгарському місті Ахелой. Журі конкурсу складалось з діячів мистецтв з Болгарії, Італії, Румунії, Польщі, України, Росії, Білорусії, Грузії, Вірменії та Азербайджану.
Фото - Андрій Крят.