Білоцерківський колектив «Співограй» переміг на дитячому фестивалі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68523285_3001956516545495_1159471398452723712_o.jpg)
З 15 липня по 4 серпня 2019 року в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» в Одесі проходив фінал ХІІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».
Про це повідомили в Управлінні з питань молоді та спорту Білоцерківської міськради.
Фестиваль, що об’єднав більше 580 талановитих дітей з усієї України, був проведений Міжнародною освітньо-культурною асоціацією в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України та Міністерством соціальної політики України.
Білу Церкву на конкурсі гідно представили вихованці народного художнього колективу «Вокальний ансамбль «Співограй» (керівник – Ольга Співограй).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68245435_3001956423212171_7115276631983259648_o.jpg)
Ансамбль «Співограй» став переможцем в номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Фольклорне мистецтво», а його солісти-вокалісти Софія Виговська, Юлія Якименко, Вікторія Яритик, дует у складі Юлії Якименко і Вікторії Яритик – отримали перші місця в різних вікових категоріях у номінаціях «Народний спів» та «Естрадний спів»!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68927596_3001956229878857_851339526830817280_o.jpg)
Вітаємо талановитий білоцерківський колектив з феєричним виступом і бажаємо їм нових перемог!