Біла Церква

Білоцерківський борець став чемпіоном України

Спортсмени вибороли золоті та срібні нагороди на змаганнях з греко-римської боротьби.

Facebook СПОРТЛІЦЕЙ м. Біла Церква

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомлив спортліцей Білої Церкви.

Борці з Білої Церкви стали призерами Кубку України з греко-римської боротьби. Зі змагань серед юніорів, що проходили з 20 по 21 листопада у місті Харків, спортсмени привезли дві нагороди.

Відтак, Олександр Яковлев у ваговій категорії 63 кг посів друге місце. Натомість Микита Алексєєв став чемпіоном у ваговій категорії 82 кг.

На жаль, ще один вихованець спортивного ліцею Білої Церкви Максим Щербаков зупинився за крок до п’єдесталу у ваговій категорії 77 кг.

Нагадаємо, спортсмен з Обухова став чемпіоном Євразії з пауерліфтингу. А броварчани вибороли «золото» на Чемпіонаті України з плавання серед молоді.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.