Білоцерківські піротехніки знешкодили вибухонебезпечні предмети
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG-2d8fea18c0b2c5bfd3d5be25a63b1367-V.jpg)
21 травня у Білій Церкві під час обстеження території садового кооперативу «Кринички» фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Біла Церква виявили артилерійський снаряд та п’ять авіаційних бомб часів минулих війн.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області.
Вибухонебезпечні предмети піротехніки вилучили та знешкодили шляхом підриву у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG-b37b1cfb592652b7cd7e672bc87bbe0b-V.jpg)
Рятувальники ДСНС застерігають: якщо ви знайшли підозрілий предмет, негайно повідомте про знахідку Службу порятунку за номером телефону "101" або правоохоронців за номером телефону "102".