Біла Церква
Надзвичайні новини

Білоцерківський суд виніс вирок жінці, яка видавала себе за монахиню та забирала "пожертви"

Шахрайка, яка збирала гроші нібито на потреби дітей-сиріт та виманила у набожної жінки 45 тисяч доларів, проведе за ґратами 10 років.

Білоцерківський суд виніс вирок жінці, яка видавала себе за монахиню та забирала
Фото: pixabay

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області засудив уродженку Запорізької області до 10 років позбавлення волі за шахрайство, про що свідчать дані Єдиного реєстру судових рішень.

Жінка називала себе церковнослужителькою Оленою зі "Свято-Покровської Голосіївської пустині" та, втершись у довіру до жертви, виманювала кошти нібито для дитячого будинку.

Одній жінки шахрайка також пообіцяла, що дехто, на ім'я Митрофан, проведе молитовний обряд і тій повернуть чималу суму коштів, яку вона дала у борг.

Втім для проведення "обряду", як стверджувала жінка, необхідна чималенька сума – 25 тисяч доларів та сама боргова розписка. Шахрайка обіцяла повернути кошти через 40 днів, однак цього не відбулося. Натомість вона розповіла довірливій жінці, що, мовляв, це - брудні гроші і треба ще 20 тисяч доларів, які до власниці теж не повернулися.

Врешті потерпіла звернулась до поліції і там з'ясували, що ані дитячого будинку, на який збирали "пожертвування", ані отця Митрофана, який начебто мав проводити загадковий обряд для повернення боргів, не існує.

Шахрайці вдавалося майже пів року не приходити до суду, але у підсумку її затримали та засудили до 10 років позбавлення волі.

Окрім цього, вона має виплатити потерпілій 1 млн 171 тис. гривень матеріальної та 100 тис. гривень моральної шкоди.

Нагадаємо, цьогоріч лікарю з Києва оголосили про підозру за спробу вбивства, шахрайство та інші злочини.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.