Новини
Україна
Політика

Бійка народних депутатів на Донеччині: деталі зірваної сесії (ВІДЕО)

Зірвана сесія, бійка, зламана щелепа та чисельні провокації. Такий результат візиту нардепа від «Опозиційної платформи - За життя» - Володимира Мороза, на сесію на Донеччині.

Зірвана сесія, бійка, зламана щелепа та чисельні провокації. Такий результат візиту нардепа від «Опозиційної платформи - За життя» - Володимира Мороза, на сесію на Донеччині.

Такий результат візиту нардепа від «Опозиційної платформи - За життя» - Володимира Мороза, на сесію на Донеччині.

За словами присутніх, депутат був не сам, а з охоронцями. Таким чином, народний обранець хотів зірвати сесію та отримати те, за чим прийшов. За словами очевидців, - це були гроші.

Результат – щелепно-лицьовий перелом у депутата партії "За Майбутнє" Артура Сукова і перелом руки у депутата партії "Слуга Народу" Мухаметвелієвої Тетяни.

"Така деструктивна поведінка помічників народного депутата України Мороза викликає тільки негативну реакцію! Коли в демократичному суспільстві люди вдаються до силових методів, хамства, неповаги, завдають важких тілесних побоїв, це говорить лише про неспроможність і некомпетентність таких людей. Вважаю таку поведінку неприпустимою! А подібні методи залякування не повинні мати місце в цивілізованому суспільстві! Цю ситуацію я беру під особистий контроль! Закликаю правоохоронні органи та міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського дати правову оцінку таким діям з боку помічників народного депутата. А також чекаємо реакції від керівництва політичної партії ОПЗЖ", – зазначив Лубінець.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.