Бійка на сесії у Вишгороді: поліція відкрила два кримінальних провадження
7 лютого під час перерви на сесії Вишгородської міської ради сталася бійка між директором місцевого ринку Ігорем Тиханом і депутатом міської ради Борисом Матком. У ході конфлікту в одного з його учасників на підлогу випав пістолет та розкладний ніж.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-07_12-44-33-1.jpg)
На місце події були викликані правоохоронці Вишгородського відділу поліції, які виявили та вилучили речові докази. Наразі вирішується питання про призначення комплексу необхідних судових експертиз.
![Бійка на сесії у Вишгороді: поліція відкрила два кримінальних провадження](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84821190_2575342736057610_1778021820939632640_o.jpg)
За даними фактами було відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю) та ч.1 ст. 125 КК України (легке тілесне ушкодження-за заявою одного з учасників конфлікту).
Також поліція запрошує усіх, хто став свідком даної події, надати покази для об'єктивної і правильної оцінки ведення розслідування.