Новини
Новини Київської області
Головні новини
Ірпінь

Бездіяльність поліції Ірпеня, яку очолює Петренко, обговорювали на комісії Київської облради


10 липня відбулося засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції, на якому обговорили більше 20 болючих для жителів області питань. 

Крім того, до депутатської комісії надійшло чимало звернень, серед яких і від ошуканих інвесторів мікрорайону "Благодатний" в Ірпені та про бездіяльність Ірпінського відділу поліції стосовно накладення арешту на дві земельні ділянки для запобігання перепродажу землі власником. Наводилися й інші приклади бездіяльності ірпінської поліції, яку не так давно (12 березня цього року) очолив Олег Петренко.

Про явні ознаки перешкоджання депутатській діяльності йшлося у зверненні депутата Богдана Мельничука щодо дій посадових осіб Ірпінської міської ради, які створюють штучні перешкоди у роботі деяких депутатів.

Нагадаємо,  ще 23 червня 2017 року, під час наради із силовиками у Житомирі генпрокурор Юрій Луценко заявив: “Ви в Ірпені часто буваєте? У поліцію заходите? І сотні закритих проваджень не бачите? Я не розумію, як на це можна дивитися спокійно. Сотні закритих проваджень з абсурдними підставами. Якщо все буде робити Генпрокуратура, то на холєру тоді нам місцеві прокуратури, поясніть мені? Ірпінь – точка місцевого Чикаго. Ви це знаєте? Вже всі українські ЗМІ пишуть про те, що це поєднання криміналітету із правлячими хабарниками. Всі про це знають. Ви не бачите сотні закритих проваджень?”.

Фото з сайту Київоблради