Новини
Бородянка

Без переходу, але з парканом: скільки трагедій потрібно на коліях, аби убезпечити мешканців Клавдієво?


Питання, що логічне постає після висновків, що були зроблені комісією від залізниці.

Нагадаємо, мешканці селища Клавдієво-Тарасове написали колективне звернення до директора Південно-Західної залізниці, щодо встановлення гумового настилу та звуко-світової сигналізації на пішохідному переході у власному селищі. Написати лист клавдіївчан спонукала трагедія, що нещодавно сталася поблизу станції, на якій, на жаль, такі випадки непоодинокі.

Про результати зустрічі з комісією від залізниці, щодо встановлення сучасного пішохідного переходу у соціальних мережах розповів Олександр Марченко. На думку комісії, можливе встановлення паркану вздовж платформи та заміна полотна, проте встановлення звукової, світлової сигналізації потребує проекту. А, враховуючи той факт, що згідно норм перехід має бути на відстані мінімум 20-ти метрів від перону, технічно зробити це неможливо.

Як повідомила ІА «Погляд», мешканцями селища було також відправлено більш розширене колективне звернення із 670 підписами, яке на даний час знаходився у роботі регіонального філіалу Південно-Західної залізниці. У ньому також йде мова про встановлення у Клавдієвому сучасного безпечного пішохідного переходу через колії, що включає в себе: світлову і звукову сигналізації, кольорову розмітку та унікальні огородження лабіринтного типу та відеоспостереження. Обидва звернення паралельно розглядаються керівництвом залізниці.

А тим часом питання безпеки переходу у селищі Клавдієво-Тарасове, через яке пролягає залізнична дорога й сотні діточок щодня йдуть до школи шляхом через колії, й досі відкрите.