Без глядачів: у Бучі відбувся перший етап кубку з мотокросу-2020
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/IMG_20200615_115125_443.jpg)
Зазвичай на змаганнях з мотокросу збирається багато вболівальників, проте цього разу через дію карантину вони пройшли без глядачів.
У місті Буча на Київщині, на мототрасі спортивно-технічного клубу «СОНА», відбувся перший етап Відкритого кубку з мотокросу-2020. Про це повідомляє Бучанська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/IMG_20200615_115132_306.jpg)
Цього разу у змаганнях, які пройшли на одній із найскладніших трас країни без глядачів, взяли участь не лише досвідчені мотогонщики, а й зовсім юні спортсмени, які тільки починають свою кар’єру.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/IMG_20200615_115143_286.jpg)
"Нагороди вручено, всі втомлені, але щасливі: вдалося підкорити трампліни і стати володарями траси - це вже перемога! Чекаємо на міжнародні чемпіонати, вболіваємо за українських спортсменів!", - закликає БМР.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що чемпіонат з мотокросу спочатку планували провести з глядачами.