#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Біла Церква
Пригоди

Батько не догледів чадо: у Білій Церкві знайшли маля на вулиці

15.08.2019 0 Альона Ткаченко 0

Вчора ввечері чоловік вийшов із офісного приміщення та побачив посеред вулиці маленького хлопчика в одному памперсі. Як небайдужий громадянин він відразу ж зателефонував на 102 аби повідомити про подію.Патрульні приїхали за вказаною адресою і побачили на руках у незнайомця дитину, яка плакала і звала маму. Охоронці порядку ходили по будинках в пошуках батьків.

Коли двері оселі відчинив батько хлопчика — він був дуже здивований. Адже і не підозрював, що син зник. Дружина пішла у справах і лишила на нього маля. Чоловік на кілька хвилин вийшов до іншої кімнати, а допитливий карапуз, не гаючи часу, вибіг на вулицю.

Поліцейські провели профілактичну бесіду із батьками та відібрали пояснення у них та у свідка. Подружжя переповнювали емоції, вони висловили вдячність на лінію 102.

Завдяки уважному чоловікові, що проходив повз і проявив доброзичливість — дитина не лишилась без догляду та допомоги.

Батьки, нагадуємо вам, що слід бути відповідальними. Кожен малюк від народження заслуговує на любов, повагу і належний догляд!