Баришівський район: підпалили траву, а горіли будинки
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/E92C624E-AB03-4F10-8462-623AF7BCBB05-2000x1429.jpeg)
7 квітня о 12:33 до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Хлопків, вул. Хуторна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/A7A40152-F643-4F9C-AB42-3543C2416D93-2000x1373.jpeg)
На місце виклику було направлено черговий караул 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка.
По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що внаслідок пожежі трав’яного настилу зайнялись три господарчі будівлі та один нежитловий будинок.
Пожежу локалізовано о 13:55 та повністю ліквідовано о 15:25.