Новини
Новини Київської області
Вишгород

«Банк одягу» у Вишгороді отримав приміщення
Нарешті асоціація «Перлина» має змогу втілити необхідний для всіх благодійний проект

10 травня «Погляд» розповідав про те, що асоціація багатодітних родин «Перлина» працює над створенням «Банку одягу», куди всі, хто може, приносили б речі, щоб їх безкоштовно могли узяти нужденні. Адже є і пропозиція, й попит. Та для реалізації задуму не вистачало єдиного і найважливішого – приміщення. Варіант, запропонований міським головою Олексієм Момотом, не підійшов, бо жителі будинку висловились проти того, щоб у їхньому підвалі господарював хтось сторонній. Скооперуватись із Вишгородською районною організацією товариства Червоного Хреста, у якій діє подібний склад «Щедра поличка» теж було не вдалою ідеєю, бо, як зауважила співробітник червонохрестівської організації Світлана Рулевська, той склад надто маленький, щоб умістити немалі речові пожертви вишгородців.

Та все ж, за бажання, проблему можна розв’язати, і пошук приміщення для «Банку одягу» – тому підтвердження.

«Зважаючи на потреби людей обох сторін – і  потребуючих, і тих, хто хоче віддати речі, завдяки ініціативі та сприянню голови Громадської ради Вишгородської районної держадміністрації  Владислава Дулапчого, за підтримки депутата Вишгородської міської ради Сергія Пінчука асоціація «Перлина» нарешті може втілити цей необхідний для всіх благодійний проект в місті Вишгороді», зауважила керівник «Перлини» Ольга Кондратюк, подякувавши всім, хто долучився до вирішення питання.

Асоціація отримала приміщення по вулиці Київській, 10, на першому поверсі двоповерхової нежитлової будівлі. Уже планують, як працюватиме незвичний банк, враховуючи те, що штатних працівників не буде – всі клопоти лягають на плечі членів асоціації й волонтерів.

Відкриття «Банку одягу» запланували на 23 травня, а поки що впорядковують приміщення, аби воно було затишним і охайним.

Члени "Прелини" впорядковують нове приміщення "Банку одягу"

Щоправда, в облаштуванні також доводиться просити підтримки небайдужих вишгородців. «Для облаштування належних та комфортних умов роботи «Банку одягу» необхідне облаштування. Можливо в когось є якісь полички, вішалки для одягу, сітки, стійки, а можливо, хтось хоче благословити стелажем, маленьким дитячим столиком та стільчиком. Щось закупимо по можливостях «Перлини», повідомляє Ольга Кондратюк. Втім, хочеться вірити, що цим «добром» люди допоможуть, адже роблячи ремонти, викидають старі, але ще добротні меблі. А тут вони послужать благодійному проекту.

"Банк одягу" - це величезний, постійно діючий ресурс в нашому районі, який допомагає розв’язувати проблеми людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Уклін і подяка всім хто хоча б раз віддавав речі до "Банку одягу", всім хто підтримує і допомагає в реалізації доброї справи», зауважує Ольга Кондратюк.

Фото з Фейсбук-групи "Банк одягу. Вишгород"