Новини
Україна
Новини Київської області
Головні новини

Бандитів-гастролерів, які обкрадали громадян по всій Україні, затримали правоохоронці Київщини


За систематичні пограбування українців трьох громадян Грузії затримали на території міста Одеси та Миколаєва працівники кримінальної поліції Київщини (спільно із спецпідрозділом КОРД) прокуратури Київської області та Головної військової прокуратури України. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Бандитів-гастролерів, які обкрадали громадян по всій Україні, затримали правоохоронці Київщини

Як зазначає очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, зловмисники обкрадали «елітні» помешкання: «Аби нажитися на чужому, діяли хитро і прораховували кожен крок. Проникали до будинків тоді, коли господарі ще відпочивали – під ранок. В оселях віднаходили цінні речі, вкрадене забирали із собою і тікали».

Наразі тривають слідчі дії. Як доказ у грабіжників вилучено ювелірні прикраси, телефони, відмички, рації, знаряддя для злому вікон та дверей, одяг та взуття, які злочинці використовували під час своєї розбійницької діяльності.

Крадіям інкримінували вчинення кримінальних правопорушень за ст. 257 (бандитизм), ч. 5 ст. 185 (крадіжка) та ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України.

Повідомляє прокуратура Київської області

Фото – Андрій Нєбитов