Обухів
Суспільство

Багатопрофільна лікарня в Обухові та медзаклад в Українці опинилися на межі закриття

В результаті позапланової перевірки будівель медзакладу в Обухові було виявлено низку порушень і надано час на їх усунення, однак, схоже на те, що лікарню усе ж зачинять.

Багатопрофільна лікарня в Обухові та медзаклад в Українці опинилися на межі закриття - зображення
Фото: pixabay

Про це написала на своїй фейсбук-сторінці адвокатка Тетяна Кучер. Вона зазначила, що з лютого минулого року в медичних будівлях КНП ОМР "ОБУХІВСЬКА БЛІЛ" відбувалася позапланова перевірка щодо дотримання вимог у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

"За результатами перевірки були зроблені невтішні для двох громад висновки і надано строк керівництву ОТГ для обов’язкового усунення недоліків. На кону стояла небезпека закриття усіх медичних закладів нашої громади", – йдеться у дописі.

На підтвердження авторка допису процитувала рішення Київського окружного адміністративного суду від 5 серпня 2021 року №320/7712/21.

"Застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення експлуатації (роботи) будівель Комунального некомерційного підприємства Обухівської міської ради "Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (код ЄДРПОУ 01994155), що знаходяться за адресою: Київська область, м. Обухів, вул. Каштанова, 52 шляхом зобов`язання відповідача повністю зупинити експлуатацію вказаного об`єкта до повного усунення порушень, зазначених в акті від 26.03.2021 №98 та підтвердження його апеляційною інстанцією Постановою від 14 грудня 2021 року", – сказано у рішенні.

Ситуацію навколо Обухівської лікарні ускладнює те, що це майновий комплекс, тому, переконана авторка, якщо його закриють, то можуть виникнути складнощі й для лікарні у місті Українка. Більше того, у суді вже є аналогічна справа і по функціонуванню лікарні в місті Українка.

"Зараз як ніколи місцева влада Української ОТГ має робити усе можливе і неможливе для збереження нашої лікарні. Тільки конструктивним діалогом та співфінансуванням лікарні ми зможемо досягнути збереження лікарні в м. Українка", – резюмувала Кучер.

Тим часом у центральній лікарні Борисполя незабаром почнеться будівництво пологового відділення. Роботи мають почати вже навесні. Загалом на території медзакладу мають звести ще два нових корпуси – для пологового та лікувального відділень.

Також відомо, що Київські обласні дитячу та дорослу лікарні планують реконструювати. Розпочати роботи в цьому напрямку планують вже в наступному році.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.