Новини
Київ

"Бабине літо": чи буде ще тепло в Києві найближчим часом?


Стало відомо, коли в Україну прийде бабине літо.

Початок осені видався на диво прохолодним. “Чи буде ще тепло?” - запитують люди. За словами відомого синоптика Леоніда Горбаня, бабине літо у вересні 2021 року настане двічі. Таким літом, посеред осені здавна вважають теплу та суху погоду восени, це пов'язано з наближенням антициклону. Таке явище буває не тільки в Україні, але майже у всіх країнах з помірним кліматом.

Цей період можна ідентифікувати за такими ознаками: нічне вихолоджування, денне сонце, літаюча павутина, відцвітає барвінок, спостерігається тихий вітер або штиль. 28 серпня частіше настає так зване "молоде бабине літо" і триває до 11 вересня. А на початку жовтня починається “старе бабине літо”.

Сподіваємося що вже з середини тижня теплішатиме як вдень, так і вночі. Опадів не очікують. Температура вдень - 19 градусів тепла. Переважатиме суха сонячна погода.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.