Україна
Новини світу

Австралія – Україні: надасть військову допомогу (ВІДЕО)

До пакета військової допомоги від Австралії на суму $100 млн увійде партія сучасних надувних човнів з жорстким корпусом Sentinel 830R RHIB.

Про це повідомила пресслужба компанії Sentinel Boats, яка виробляє човни.

У компанії зазначили, що швидкість і маневреність платформи 830R використовуватимуться в різних місіях — від річкових операцій на складних водних шляхах України до операцій з висадки на борт у відкритому морі.

830R може бути швидко розгорнутий та потребує мінімального обслуговування, що забезпечує більшу оперативну готовність.

RHIB наразі будуються в спеціалізованій майстерні Sentinel Boat у Хобарті. Кількість запланованих до передачі бортів невідома, вони будуть надані у найближчі місяці.

Напередодні виробництво відвідав посол України в Австралії Василь Мирошниченко, який підтвердив, що човни стануть частиною пакета допомоги від Австралії.

Пакет допомоги був оголошений 27 квітня під час візиту до Львова міністра оборони Австралії Річарда Марльза. Загалом підтримка Австралією України вже становить понад 655 млн доларів, з них 540 млн доларів — це саме військова допомога.

Нещодавно Уряд виділив додаткові 15,5 млрд грн на закупівлю дронів – про яку кількість йдеться.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.