#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Суспільство
Київщина-суспільство
Політика

Атестація прокурора Киричука: в столиці проходить мітинг за його відставку

20.07.2020 0 ІА Погляд

Сьогодні, 20 липня, прокурор Київської обласної прокуратури Максим Киричук повинен пройти фінальний етап атестації діючих прокурорів регіональних прокуратур, який передбачає, серед іншого, перевірку на доброчесність під час співбесіди. У зв'язку з цим незадоволені роботою Киричука мешканці області влаштували під стінами будівлі атестаційної комісії мітинг з вимогою його відставки.

Атестація діючих прокурорів регіональних прокуратур розпочалась 3 березня 2020 року відповідно до  наказу Генерального прокурора Руслана Рябошапки №221 від 3 жовтня 2019 року. Останній етап, який сьогодні повинен пройти прокурор Киричук, передбачає співбесіду, в ході якої обов'язковими є практичне завдання та перевірка на доброчесність. Кадрові комісії здійснюють перевірку дотримання прокурорами вимог професійної етики і доброчесності, перевіряючи, в тому числі, відповідність витрат і майна прокурора та членів його сім’ї, а також близьких осіб задекларованим доходам, відповідність поведінки прокурора вимогам професійної етики.

Крім того, будь-які особи мають право подавати до кадрових комісій інформацію, яка може свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності.

Нагадаємо, що Максима Киричука журналісти підозрювали у змові з ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком. За деякими повідомленнями, саме Киричук сприяв перевіркам місцевої прокуратури, яка розслідує численні кримінальні провадження проти Карплюка. А 3 липня 2020 року Киричук вкотре не прийшов на засідання 35-ї сесії Київської обласної ради, аби доповісти про роботу з минулий рік.